Testimonial Category: DJ

29 srpna, 2019 Ondřej Bukáček

Ondra byl skvělým průvodcem naší svatbou a zařídil jedinečnou atmosféru pro každý okamžik od klasického tance až po večerní zábavu. Moderováním se staral se o hladký průběh nabitého programu a jako DJ dokázal z rozsáhlého repertoáru vždy hrát tak, jako by nám četl myšlenky. Ještě jednou moc děkujeme 🙂

3 července, 2019 Ondřej Bukáček

Absolutely fantastic DJ! We couldn’t have been happier with the music and atmosphere that DJ Ondrej created. I would highly recommend Ondrej for any party event and I certainly plan on asking him to DJ for us again in future.

2 dubna, 2019 Ondřej Bukáček

Ondrovu DJskou expertízu jsme využili v létě 2017 na jeden z nejdůležitějších momentů v životě – na naší svatbu. A jak jsme rádi, že jsme tak učinili! Ondra naslouchal našim představám a vyčaroval výbornou atmosféru. Kdybychom nemuseli skončit kvůli nočnímu klidu, tancovali bychom asi až do dalšího večera!

1 dubna, 2018 Ondřej Bukáček

Po našej dohode bol Ondrej so svojim kolegom Vojtom ochotný pricestovať až do Bratislavy aby počas Beánie Akadémie Policajného zboru predviedol energickú kombináciu svojho DJ-ského remesla a bubeníckej show. Týmto vystúpením rozbehol jednu veľkú párty, ktorá trvala až do svitania! Svojím profesionálnym prístupom ma presvedčil aj o budúcich spoluprácach.

1 dubna, 2018 Ondřej Bukáček

Ondra hrál na naší absolventské módní přehlídce Femme Fatale Fashion Show v roce 2017 a odvedl naprosto skvělou práci. Vše, co jsme od něho požadovali, splnil na 1 s hvězdičkou. Byl velice ochotný a jsme nesmírně rádi, že byl toho součástí.

1 dubna, 2018 Ondřej Bukáček

DJ Diplomatiq se hudbě věnuje již několik let a za tu dobu udělal obrovský pokrok. Má za sebou již mnoho úspěšných vystoupení v klubech v Praze i na dalších místech v ČR. Zaměřuje se na aktuální taneční hudbu ve stylu future house či EDM, není však pro něj problém zahrát i R’N’B a další žánry….

17 března, 2018 Ondřej Bukáček

Ondru pravidelně oslovuji při zajišťování firemních večírků. Je to profík, dokáže se přizpůsobit nejrůznějším požadavkům, má široký repertoár a na párty vytvoří skvělou atmosféru. Oceňuji i rychlou a bezproblémovou komunikaci a hlavně 100% spolehlivost.

17 března, 2018 Ondřej Bukáček

Ondra je velký sympaťák a dokáže rozjet každou sebevíc vážnou konferenci na velkou party. Je to profík každým coulem a přizpůsobí se vždy maximálně svému publiku. Ráda Ondru doporučím pro jakoukoli akci.

15 března, 2018 Ondřej Bukáček

S Ondrou spolupracujeme od roku 2015. Ondra se projevil jako velice schopný moderátor a DJ. Spolupracovali jsme na eventech napříč open-air festivaly, VIP večírky a klubovými či studentskými akcemi. Ceníme si jeho organizačních schopností, časové flexibility a za každé okolnosti profesionálního přístupu.

14 března, 2018 Ondřej Bukáček

S Ondřejem byla skvělá spolupráce a jeho profesionální přístup a talent velkou měrou přispěl k úžasné atmosféře International stage na Majálesu.