Testimonial Category: Moderátor

1 dubna, 2018 Ondřej Bukáček

S moderováním od Ondry Bukáčka jsme byli velice spokojeni. Moderování bylo vyborné! I když jsme byli ve skluzu, tak nás zachránil! I když jsme měli daný program, musel Ondra mnohokrát improvizovat a šlo mu to skutečně výborně. Zkrátka jsme velice rádi, že jsme si vybrali pravě jeho! Velmi doporučujeme!

1 dubna, 2018 Ondřej Bukáček

Spolupráce s Ondrou byla plná příjemných překvapení, od naprosté flexibility, přes rozumnou cenu až po perfektní moderování mezinárodní konference v angličtině. Až takto profesionální servis jsme jednoduše nečekali.

15 března, 2018 Ondřej Bukáček

S Ondrou spolupracujeme od roku 2015. Ondra se projevil jako velice schopný moderátor a DJ. Spolupracovali jsme na eventech napříč open-air festivaly, VIP večírky a klubovými či studentskými akcemi. Ceníme si jeho organizačních schopností, časové flexibility a za každé okolnosti profesionálního přístupu.

15 března, 2018 Ondřej Bukáček

Skvěle nám moderoval diskusní přednášku na Západočeské univerzitě. Děkujeme mu ještě jednou za jeho profesionalitu!

15 března, 2018 Ondřej Bukáček

Ondrej was an excellent host for the Talent Show hosted by Kansas State University. He had good skills of entertaining audience and keeping them engaged throughout the show. He was very well prepared with his speech. He also used magnificent vocabularies while welcoming performers. Additionally, there were few people who also talked to me on…

14 března, 2018 Ondřej Bukáček

S Ondřejem byla skvělá spolupráce a jeho profesionální přístup a talent velkou měrou přispěl k úžasné atmosféře International stage na Majálesu.