Ondřej Bukáček

svatební

DJ & moderátor

Poptat termín

Svatby

Hledáte DJ nebo moderátora pro svoji svatbu?

Mám to štěstí, že již více než 5 let mohu bavit lidi svým hraním a moderováním na nejkrásnějších a nejdůležitějsích událostech v životě – na svatbách. Vlastním veškerou aparaturu pro profesionální ozvučení, takže všechny starosti ohledně produkce můžete nechat na mně. Můžete si mě zamluvit na celý den včetně ozvučení obřadu, na moderování svatebních her a hudební podkres v průběhu svatební hostiny nebo jen na večerní párty.

Kontakt

Moje služby

DJING

Dobrý DJ by měl umět adaptovat styl hudby danému publiku. Vždy se snažím vystihnout momentální náladu hostů a tomu přizpůsobit hudební playlist. Mám široký repertoár songů od 80tek/90tek, přes hip hop, rap, rock, latino, CZ/SK až po současné rádiové nebo taneční hity.

MODEROVÁNÍ

Za svoji konkurenční výhodu považuji přípravu, schopnost improvizace a výbornou znalost anglického jazyka. Moderátor musí být srozumitelný, vtipný a flexibilní. Často musím reagovat na změny v programu či jej dokonce sám spoluvytvářet. Málo co mě už ale dokáže překvapit nebo rozhodit.

OZVUČENÍ

Vlastním profesionální aparaturu. Kromě „mixáku“ a „repráků“ mám také párty osvětlení, dva mikrofony a desetitisíce skladeb. Takže k pořádnému mejdanu již nic víc nepotřebujete. A díky bezdrátovému, přenosnému reproduktoru mohu ozvučit třeba i obřad uprostřed louky.

Doplňkový program

FAQ

Nejčastější dotazy

Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte mě kontaktovat. Odpovědi na nejčastější obecné dotazy naleznete níže.

Takovou, která se vám bude líbit! Mám vyzkoušené, že nejlepší je, když mi novomanželé pošlou seznam třeba 30 svých oblíbených skladeb a já podle toho poskládám zbytek playlistu. Určitě doporučuji, aby mi zaslali i skladby pro první tanec, nástup ženicha a nevěsty nebo tanec s rodiči.
Jako malou ochutnávku nebo inspiraci, nabízím zde svůj Spotify playlist 100 těch nejoblíbenějších svatebních hitu.

Ano, slavnostní akt doplním kromě Vámi vybraných písní na nástup ženicha a nevěsty také o vhodnou hudbu před i po vlastním obřadu. Nemusíte tak řešit stres, kde seženete smyčcové trio nebo varhaníka.

Ano. Na každé svatbě se najde někdo, koho potěší, když se zahraje ten „jeho song“. Snažím se ho pak zakomponovat do mixu tak, aby se tam hodil a nenarušil dobrý „vibe“ na tanečním parketu. Proto také doporučuji pro písničky na přání vymezit speciální pásmo nebo je hrát jen výjimečně. Přeci jen nezní dobře, když se po Kabátech hraje Hříšný tanec a pak hned třeba Eminem. To už pak není DJ ale jukebox.

To záleží zcela na vás. Můžeme se domluvit na celý den včetně ozvučení obřadu a hostiny, jen na večerní party nebo zlatou střední cestu. Vše se odvíjí od vašeho programu a nálady. Někdo má třeba kapelu, která hraje přes den a večer nastupuje DJ. Na všem se se mnou dá domluvit.

Jasně. Na svatbách tak nějak počítám s moderací programu, logistiky a svatebních her. Ať už budete chtít seřadit svatebčany ke společné fotografii, vyhlásit, že se ztratil mobil nebo nevěsta nebo uvést různé svatební hry, já budu připraven. Samozřejmě pokud si tohle všechno chce vzít do parády třeba svědek, tak není problém a půjčím mu mikrofon.

Ano. Na většinu svateb si vozím veškeré svoje vybavení, které můžete vidět zde na fotkách (pro fajnšmekry i popis zde). Mám vlastní aparaturu (repráky), mixážní pult, mikrofony (drátový i bezdrátový), party světla, stůl pro DJe a samozřejmě spoustu hudby. Pokud na místě už aparatura je, tak je zbytečné, abych vozil svoji. To se ale stává málokdy a málokdy je také dostatečně kvalitní a spolehlivá. Na místě tak budu potřebovat jen zásuvku v dosahu do 25m.

Jezdím po celé republice, ale hrál jsem už i na akcích v Německu nebo na Slovensku. Výchozím bodem je pro mě Praha, ale přechodný azyl mám i ve východních Čechách. Cestování pro mě není problém.

Na ceně se vždy domluvíme individuálně. Záleží především na délce hraní a vzdálenosti od Prahy. Dále již bude všechno v ceně. To znamená, že přijedu se svoji vlastní aparaturou, mixážním pultem, mikrofony, party světly a samozřejmě hudbou. Pro nezávaznou cenovou nabídku mě neváhejte kontaktovat.

Pokud si plácneme, pošlu Vám e-mailem rezervační smlouvu k vyplnění a podpisu.
Záloha 3000 Kč (pokud není domluveno jinak) je splatná po podpisu rezervace a zbytek částky se doplácí až na místě.

Reference ze svateb

Ondra byl skvělým průvodcem naší svatbou a zařídil jedinečnou atmosféru pro každý okamžik od klasického tance až po večerní zábavu. Moderováním se staral se o hladký průběh nabitého programu a jako DJ dokázal z rozsáhlého repertoáru vždy hrát tak, jako by nám četl myšlenky. Ještě jednou moc děkujeme.

Absolutely fantastic DJ! We couldn’t have been happier with the music and atmosphere that DJ Ondrej created. I would highly recommend Ondrej for any party event and I certainly plan on asking him to DJ for us again in future.

Ondrovu DJskou expertízu jsme využili na jeden z nejdůležitějších momentů v životě – na naší svatbu. A jak jsme rádi, že jsme tak učinili!
Ondra naslouchal našim představám a vyčaroval výbornou atmosféru. Kdybychom nemuseli skončit kvůli nočnímu klidu, tancovali bychom asi až do dalšího večera!

Děkujeme moc, Ondro, přesně jsi splnil naše očekávání. Nečekal jsem, že to bude tak divoká párty už od 19 hodin 😀 Snad se brzy uvidíme na nějaké akci 🙂 Ještě jednou díky moc, bylo to super!
Chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za skvělé hraní na naší svatbě! Svatba se hrozně povedla, my si ji užili ještě víc než jsme doufali – a Vy na tom máte podíl! Moc díky, bylo to super!
Moc děkujeme za skvělou party, bylo to skvělý, všichni si tě chválili. Máme na co vzpomínat. 

Chtěli bychom ti poděkovat za sobotu. Vytvořil si pro nás skvělou atmosféru a bylo to fakt super. Myslím, že i podle počtu lidí na parketu bylo vidět, že si to i naši hosté užívali. Ještě jednou díky moc a určitě můžeš počítat s tím, že ti budeme doporučovat našim známým.

Ještě jednou chci moc poděkovat za skvělou hudbu. Hrál jste výborně.

Ondro, děkujeme Ti mnohokrát za skvělý přístup, komunikaci, profesionalitu a ochotu splnit naše požadavky a přání ☺️ Zábavu skvěle doplnil i Beer Pong, který neměl chybu! I díky Tobě jsme si dokonale užili náš svatební den 🤩🥳 Ještě jednou děkujeme! A pokud někdo stále hledá svatebního DJ, doporučujeme Ondru všemi deseti! ⭐️👍🏻

DJ Ondra odvedl profesionální práci přesně podle mých požadavků! Jel podle domluvených notiček. Když bylo potřeba zaimprovizovat v programu večera, tak nenastal sebemenší problém. I díky němu jsme si moc naši svatbu užili.

Chtěla jsem ti jen poděkovat za sobotní session, bylo to super, hrál si přesně to, co nás a naše hosty bavilo. Plus super moderování, které nám moc usnadnilo organizaci. Lidé chválili i hudební doprovod při hře, takže vše moc ceníme! 🙂 Takže ještě jednou díky moc a budeme tě doporučovat dál! :))
Skvělý skvělý a skvělý do třetice. 
Lidi byli z hudby nadšeni, z tebe, z komunikace. 
Moc děkujeme, že jsi nám náš den pomohl udělat o to víc skvělý.
Styl a výběr hudby super. Bylo moc fajn vidět na lidech, jak se baví, zpívají si, tancují. Svou práci děláš moc dobře a my jsme moc rádi, ze jsme si tě vybrali 🙂 
Galerie

Fotky ze svateb

Svatba

Chateau Clara Futura

Svatba

Žofínský palác

Svatba

Hotel The Grand Mark Prague

Svatba

Resort Sněžné

Svatba

Statek u Škodů

Svatba

Sacre Coeur, Praha

Za rok 2023 jsem zvládl...

25

krásných svateb

77

odmoderovaných her

5459

naježděných kilometrů

33

snězených koláčků

Nezávazná poptávka

Máte zájem?
Napište mi datum a místo konání Vaší svatby a pokud budu volný, pošlu Vám obratem cenovou kalkulaci.

Ing. Ondřej Bukáček
mail@ondrejbukacek.cz
605 914 882